Kariera

Kariera

Kariera w Komes Water

W KOMES WATER działamy w branży usług hydrotechnicznych, natomiast w ramach marki KOMES działa również biuro projektowo - obliczeniowe działące w branży mechanicznej, KOMES POMIARY realizujące ekspertyzy techniczne oraz pomiary dla branży mechanicznej. Ponadto mamy dział typowo sprzedażowy zajmujący się dystrybucją programów inżynierskich.

Mamy duże ambicje, poszukujemy stale osób, które wzbogacą nasz zespół swoim talentem, osobowością i pasją. Z nami nigdy nie dowiesz się czym jest nuda i wypalenie zawodowe. Jeśli uważasz, że pasujesz do naszego zespołu, a na stronie nie ma aktualnie ogłoszenia, nie wahaj się i prześlij nam swoje Cv.

Nasze biura zlokalizowane są we Wrocławiu i Szczecinie.


Zainteresowanych prosimy o przekazanie CV  na adres email: biuro@komeswater.pl 
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez KOMES WATER Sp. z o.o., KOMES sp. z o.o. i KOMES Piotr Harnatkiewicz z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”. Informujemy, że Administratorem danych jest KOMES Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Na Grobli 34. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez KOMES Sp. z o.o.  danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem biuro@komes.pl.
 

Jesteś zainteresowany naszą usługą?

Powiedz nam o swoich potrzebach, znajdziemy rozwiązanie, przedstawimy ofertę
napisz do nas lub zadzwoń +48 507 348 155